Pokoje Gościnne
w Lądku-Zdroju

Pokoje 2, 3, 4 osobowe * Możliwość wyżywienia * Atrakcyjna okolica

Odwiedź w okolicy: Kłodzko
Kłodzko jest miastem leżącym w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Bardzkich. Miasto to idealne jest zarówno dla osób lubiących krótki wypoczynek, jak i tych szukających miejsca na wakacje. Poza licznymi atrakcjami znajdziemy tu również noclegi - wybór jest duży: pokoje gościnne, pensjonaty oraz kwatery prywatne to częsty wybór wśród osób poszukujących noclegu w Kłodzku.

Dla bardziej wymagających Gości przygotowane są komfortowe apartamenty, które cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjną cenę i warunki pobytu. Rezerwując noclegi w Kłodzku warto zrobić to z wyprzedzeniem, bo baza noclegowa jest ograniczona i w najbardziej popularnych terminach (ferie, wakacje, długie weekendy) może być trudno znaleźć nocleg z dnia na dzień. 

Piękne krajobrazy rozciągające się wokół tego miasta sprawiają, że miejsce to przez cały rok licznie odwiedzane jest przez turystów. Poniżej przedstawię kilka atrakcji, które warto odwiedzić, będąc w Kłodzku:

Twierdza Kłodzko

O tej atrakcji chociaż raz każdy z nas słyszał. Znajduje się ona w samym sercu miasta. Składają się na nią Twierdza Główna i fort pomocniczy. Obecnie przyjęło się, że Twierdza Główna nazywana jest zwyczajnie Twierdzą Kłodzko, gdzie możemy zobaczyć piękną rozciągająca się panoramę na całe miasto. W niższych partiach możemy zapoznać się m.in.: z historią regionu, obejrzeć wystawy militarne, czy przejść się labiryntami. Obiekt ten jest doskonałym wyborem zwłaszcza dla osób, które interesują się historia. Zwiedzać można go przez cały rok w wyznaczonych godzinach.

Minieuroland

Minieuroland jest to Park Miniatur położony na obrzeżach Kłodzka. Znajdziemy w nim ponad 40 makiet przedstawiających miniaturowe wersje budowli z Dolnego Śląska, Europy oraz ze świata. Obiekty wykonano z zadbaniem o najdrobniejsze detale, więc jeśli wytężymy wzrok, będziemy w stanie dostrzec najmniejsze elementy znajdujące się w swoich ogromnych odpowiednikach. Możemy zobaczyć tu makiety m.in.: Ratusza Wrocławskiego, Twierdzy Kłodzko, Pałacu w Bożkowie, Zamku Książ, Łuku Triumfalnego, Fontanny di Trevi, czy nawet Bramy Brandenburskiej. Ponadto na całkowitej powierzchni obiektu oprócz makiet możemy podziwiać również różnorodną roślinność. Miejsce to idealne jest dla osób w każdym wieku, począwszy od tych najmłodszych, a na tych najstarszych kończąc. Park Miniatur otwarty jest dla zwiedzających przez cały rok łącznie ze świętami i dniami wolnymi.

Podziemna Trasa Turystyczna

Podziemna Trasa Turystyczna jest to część podziemi udostępniona do zwiedzania znajdująca się pod Starym Miastem w Kłodzku. Całkowita trasa ma około 700 m długości i znajduje się w niej kilka sal mieszczących się w dawnych piwnicach. Sale te mają różną tematykę związaną z historią miasta, a dodatkowo możemy zobaczyć tam obiekty związane z jego historią pokazujące życie mieszkańców. Na całkowitej długości trasy z zainstalowanych głośników możemy usłyszeć dźwięki dawnego miasta. Dodatkową atrakcją mogą okazać się animacje, które reagują na ruch przechodniów. Miejsce to otwarte jest dla zwiedzających przez cały rok.

Rodzinne wczasy w górach

Zapraszamy na wczasy w góry! Oferujemy wypoczynek przez cały rok. Warto przyjechać do nas na majówkę, wakacje, urlop czy po prostu na długi weekend, by z rodziną lub parą spędzić miło czas w pięknych okolicznościach przyrody.

- noclegi z wyżywieniem
- pokoje 2, 3, 4 osobowe
- oferta całoroczna
- internet
- bezpłatny parking
- grill oraz ognisko
- Bon Turystyczny akceptowany
- wiele atrakcji w okolicy


Lądek-Zdrój - panorama

O naszym mieście

Lądek Zdrój to niewielka miejscowość w województwie dolnośląskim, mieszcząca się w powiecie kłodzkim i w obrębie Sudetów Wschodnich. Pomimo swoich małych rozmiarów, miasto urzeka wielu odwiedzających. Jest znane z najstarszego w Polsce uzdrowiska Lądek Zdrój, co czyni je dobrym kierunkiem na wypoczynek zdrowotny. Jest także dobrym pomysłem na wakacje z pociechami lub krótki wyjazd we dwoje. Jeżeli cenimy sobie spokój, piękne widoki gór oraz dostępność atrakcyjnych obiektów do zwiedzania, Lądek Zdrój z przyjemnością Nas ugości. Oto miejsca, które warto zobaczyć w trakcie pobytu.

pokojeladek.pl - przytulne pokoje w górach. Zapraszamy przez cały rok!